Sale! Commercial 6" View larger

Commercial 6"

MCC-T6

New product

Priamo-prietokový magnetický filter MagnaClean Commercial 6'' CP1-03-01126 je určený pre 6'' potrubie priemyselných vykurovacích systémov napr. závody, teplárne.

More details

Na objednávku.

6 955,20 € tax incl.

(5 796,00 € tax excl.)

Platobné metódy
Platobné metódy

More info

Commercial 6'' Kód: MCC1-P6 CP1-03-01126
je profesionálnym riešením pre zachytávanie kalu oxidu železa pre veľké priemyselné vykurovacie systémy. Montážou prietokového magnetického filtra Commercial 6'' do rozvodov vykurovacieho systému s priemerom potrubia 152,4mm (∅ 6'') si zabezpečíte vyššiu účinnosť vykurovacieho systému, nižšiu poruchovosť, skrátite dobu odstávky na prečistenie systému až niekoľkonásobne, a tým ušetríte prevádzkové náklady a náklady na servisovanie vykurovacieho systému a vykurovacieho zariadenia. Prietokovo-magnetický filter Commercial 6'' predĺži životnosť obehových čerpadiel alebo prečerpávacích systémov, prietokových čidiel, ako aj Vášho kotla tým, že bude výmenník čistý, bez usadenín oxidu železa. Takto chránený vykurovací systém si nevyžaduje časté, náročné a drahé servisné opravy. Tento jedinečný prietokovo-magnetický filter s označením Commercial 6'' má až 9 magnetov umiestnených vo svojom jadre. Magnety sú umiestnené tak, aby priestor prietoku vykurovacieho média pokryl maximálne efektívne ich magnetickým polom. Magnety, ktoré sú súčasťou výrobku Commercial 6'', sú špeciálne vyvinuté tak, aby poskytovali čo najsilnejšie magnetické pole (gausov). Tento prietokovo-magnetický filter Commercial 6'' je zhotovený pre maximálnu účinnosť a poskytnutie čo najefektívnejšej ochrany aj vykurovacieho systému s potrubím o priemere 6''.


Technické parametre filtra MagnaClean Commercial 6'':
Je pripojiteľný k potrubiu vykurovacieho systému pomocou prírubového úchytu s otvormi na 8 skrutiek - označenie príruby: DN 150 / 6“.
Priemer filtra: 324 mm


Maximálne odporúčané hodnoty pre MagnaClean Commercial 6'':
• prietok: 80 m3/h
• tlak v systéme: 10 bar
• teplota: 100°C


Je určený pre ochranu vykurovacieho zariadenia s maximálnym výkonom: 1800 kW
Na MagnaClean sa vzťahuje dvojročná záruka.


TECHNICKÝ NÁKRES A POPIS VÝROBKU a porovnanie parametrov MagnaClean Commercial 6'' Kód: MCC1-P6 CP1-03-01126

Data sheet

Size of packageCommercial
ModelPríruba

Reviews

Write a review

Commercial 6"

Commercial 6"

Priamo-prietokový magnetický filter MagnaClean Commercial 6'' CP1-03-01126 je určený pre 6'' potrubie priemyselných vykurovacích systémov napr. závody, teplárne.

13 other products in the same category:

TECHNICAL SHEET