Novinky

Máj 2015:
Spoločnosť Adey opäť rozšírila ponuku filtrov. Vyvinuli a už aj priniesli na trh nový doposiaľ najväčší filter MagnaClean Commercial 8'', pre ešte väčšie vodné vykurovacie systémy. Je to profesionálne riešenie pre vykurovacie systémy teplárni a priemyselných závodov.
Vieme že na ceste sú ďalšie produkty, čím spoločnosť Adey opäť potvrdí svoju inovatívnosť a flexibilitu k výzvam na trhu. Nechajme sa prekvapiť, kedy už budú dostupné aj na trhu.

Apríl 2015:

  • Spoločnosť Adey neustále vylepšuje produkty MagnaClean testovaním a následným vývojom

Produkty, ktoré Vám spoločnosť PETROSS, s.r.o. prináša sú otestované produkty druhej generácie. Adey Innovation LLP ako výrobca produktov MagnaClean sa neuspokojil s prvou generáciou, ktorá je stále účinnejšia ako konkurenčné výrobky a už priniesla vylepšenia a inovácie do celej rady produktov. Vyvinula celú škálu produktov, ktoré Vám pomôžu zaistiť najlepšiu ochranu systému ústredného kúrenia. Náš osvedčený postup štyroch krokov podporuje proces čistenia, preplachu, montáže a údržby, a tým zabezpečuje účinnú ochranu.
Spoločnosť Adey vyrába najširší výber magnetických filtrov na trhu - od malých, ako dokonale tvarované MagnaClean Micro2 pre menšie systémy ústredného vykurovania, najpredávanejšie MagnaClean Profesionál2 - až po MagnaClean Commercial určené pre ľahké, až ťažké priemyselné vykurovacie systémy.
MagnaCleanse je unikátny a vysokoúčinný systém preplachovania, ktorý Vám vieme poskytnúť prostredníctvom našich partnerských firiem. Pri použití ponúkanej rady MC+ chemických prípravkov tak poskytujeme komplexné riešenie pre ošetrenie vody vo Vašom vykurovacom systéme.
Poskytujeme podporu inštalatérskym a kúrenárskym spoločnostiam, čím pomáhame k väčšej spokojnosti zákazníkov, a tak zabezpečujeme profesionálny prístup a kvalitu montáže.

Novinky Marec 2015: 

Prinášame Vám najnovšie informácie z popredného svetového tohtoročného veľtrhu IHS 2015 (vo Frankfurte nad Mohanom (DE), ktorý sa uskutočnil 10.-14. 3. 2015. Spoločnosť Adey Innovation vystavila okrem známych produktov aj novinku, ktorú prinesie na trh v druhej polovičke tohoto roka. Aj to je potvrdením faktu, že spoločnosť Adey, ako výrobca produktov MagnaClean, sa neusokojila s doposiaľ dosiahnutými výsledkami a neustále pracuje na vylepšovaní a rozširovaní rady svojich produktov. To znamená, že už teraz široká, jedinečná škála profesionálnych produktov MagnaClean sa rozšíri o bezkonkurenčné jedinečné kúsky. Spoločnosť Adey tým opäť potvrdí svoje prvenstvo a silné postavenie na trhu v oblasti magnetickej filtrácie.