MagnaCleanse kompletný set

MACK-SK01

Repasované

MagnaClense MACK01 je kompletný preplachovací set veľmi účinného preplachovacieho zariadenia, zabezpečí preplach 3x účinnejšie ako bežné preplachové zariadenia.

Viac detailov

Na sklade

955,40 € s DPH

(796,17 € bez DPH)

Platobné metódy
Platobné metódy

Detaily

MACK-SK01 - MagnaClense - kompletná sada na preplach vykurovacích systémov. Balenie obsahuje: základné jadro čistiaceho setu s plastovým kompaktným kufríkovým obalom, set pripojovacích rýchloupínacích konektorov v plastovom kufríku, pripojovacie hadice s ventilmi a vybračnú hlavicu VibraClean v ochrannom púzdre. - Rýchly a efektívny preplach centrálneho vykurovacieho systému a dlhotrvajúca ochrana:
• Úplné odstránenie usadeného čierneho kalu oxidu železa v priebehu jedného cyklu
• Vysoko-efektívny postup preplachu s vynikajúcim účinkom
• Čistiaci prípravok MC3+ CLEANER zostáva naďalej vo vykurovacom systéme v priebehu celého procesu
• Vykurovací systém je v priebehu celého procesu čistenia vyhrievaný - pre lepšie výsledky
• Šetrný k vode - vypúšťa sa iba nadbytočný zachytený kal na konci procesu čistenia
• Použitím zariadenia MagnaCleanse môže byť systém preplachu ukončený už do dvoch hodín
• Následná trvalá ochrana kotla pre jeho lepší výkon a účinnosť - inštaláciou cyklónovo-magnetického filtra do vykurovacieho systému
• Preventívna ochrana vykurovacieho systému - použitím prípravku MC1+ PROTECTOR
• Doživotná ochrana vykurovacieho systému

Hromadenie čierneho kalu oxidu železa vo vykurovacom systéme, je veľmi diskutovanou otázkou medzi inštalatérmi. Preto inštalatéri vedia že silný a účinný preplach je veľmi efektívny, keď je vykonávaný kvalifikovaným technikom ktorý je vybavený správnym zariadením.


MagnaCleanse zabezpečuje extrémne efektívne riešenie preplachu, nakoľko vo väčšine prípadov už na prvý krát zachytí veľké množstvo nečistôt, nachádzajúcich sa vo vykurovacom systéme. Následné priebežné čistenie vykurovacieho systému, je potrebné zabezpečiť inštaláciou MagnaClean filtra. Systém ponúka inštalatérom vytvorenie si rutinného spôsobu preplachu v čase do dvoch hodín. Takýmto spôsobom zabezpečíte veľmi účinný preplach vykurovacích systémov.

Recenzie

Napísať recenziu

MagnaCleanse kompletný set

MagnaCleanse kompletný set

MagnaClense MACK01 je kompletný preplachovací set veľmi účinného preplachovacieho zariadenia, zabezpečí preplach 3x účinnejšie ako bežné preplachové zariadenia.